Çoklu Sayfa SEO

description
description
description

MultiPage SEO'nun avantajları ve deavantajları vardır:

Herşeyin olduğu gibi Multipage SEO'nunda çevresinde avantajları ve dezavantajları var. Bunları size öyle sıkıcı anlatmak istemiyorum. En büyük avantajından başlarsak; SEO donanmasına yeterince alanı vardır. Profesyonel ekimizlede yaptığımız gibi iyi, sağlam bir seo yapılırsa başarılı, popüler bir site olabilir.

Başarı

Diğerine göre başarı oranı daha yüksektir. Çünkü SEO donanımı daha iyidir.

Hedef Kitle

Birden fazla sayfası olduğu için hedef kitleye yönelik temalar ile desteklenebilir. Böylecede hedef kitledeki müşterilerin ilgisini çeker ve müşterinin karar vermesindeki süreci kısaltır, kolaylaştırır.

solutions

Başarın artarsa bağımlısı olursun.

60% - Sadece stratejisi önemsenmiş bir site
55% - Sadece anahtar kelime önemsenmiş bir site
35% - Sadece dizaynı önemsenmiş bir site
99% - Hepsi birlikte ele alınan bir site

Strateji

Eğer multipage bir seo yapmaktaysanız en önemli detay önce stratejinizi belirlemenizdir. Bu anahtak kelime olur dizayn olur. Hangisi olursa olsun önce mutlaka nasıl bir yol izleyeceğinizi çizmelisiniz. Bundaki başarıdaki oranınıza göre sitenizdeki başarı artışı da gözle görünür bir hal alır. Yanda başarı oranınızı, altta da gerekenleri oranladık kendimizce.

70% Strateji
15% Para
15% Bağlantı

Size Bir Altın Bilezik

Eğer sadece para kazanmak için yaparsanız SEO'yu, müşterinin zevkleriyle çakışabilirsiniz. Ancak para kazanmanın yanında kendiniz için zevk de alırsanız hem başarılı olursunuz hemde maddi kazancı iyi kimse.

seo nasıl yapılır, seo uzmanı, seo ajansı,
Altın Bilezik
SEO Sayfası