HAKKIMIZDA

Web Tasarım Ve Seo Hariç

Web tasarım ve SEO için bir araya gelmiş bir ekibiz. Tarzımız, stilimiz farklı diğer web tasarımcılar ve seo uzmanlarına göre.

Daha önceki yaptığımız sitelerin başarılarından da anlaşılacağı üzere, işimizi gayet ciddiye alıyoruz ve müşteri memnuniyeti için esnaflıktan gelen alışkanlıklarımızla davranıyoruz.

Başarılı olmanın yanında hızlı olmakta misyonumuzdur. Gayet koordine bir şekilde çalışarak yapılabilecek en kısa zamanda sitenizin teslimini sağlıyoruz.

 1. time-line

  SEO SAYFASI

  Logo Tasarım

  Kurumsal veya özel firmalara, şirketlere, markalara özgün logolar tasarlıyoruz. Hayalini ettiğiniz şirketin, firmanın en iyi yerlere gelmesi için markalaşması açısından logo oldukça önem teşkil eder.

 2. time-line

  SEO SAYFASI

  EMRE KARAGÖZ

  Kendisi önemli, özgün, başarılı işlere imza atan Web Tasarım/SEO Uzmanı yetkilerine sahiptir. TÜGVA'ya sunduğu projeleri vardır. Sektöründe en iyiler arasında olmak gibi bir hedefi vardır.

 3. time-line

  SEO SAYFASI

  Site Hızı Arttırma

  Önceden kurulmuş sitelerinizin açılma, yüklenme sürelerini düşürüyoruz. Unutmayın, site hızı müşterinin daha girmeden sayfadan kaçmasına neden olabilir. Önemini burdan çıkartabilirsiniz.

 4. time-line

  SEO SAYFASI

  Mobil Uyumlu Site

  Sitelerinizi yaparken isteğinize bağlı olarak mobile uyumlu şekilde tasarlayabiliriz. Tabi günümüzde mobil uyumlu olmayan siteler pek de bulunmuyor. Çünkü artık herkes mobilde.

 5. time-line

  SEO SAYFASI

  BURAK GÜLGEN

  Kendisinin kariyeri Emre Karagöz ile tanıştığında başlamış. Daha çok genç. Ancak hırsı ve yeteneğiyle çoktan uyum sağladığı söylenebilir. Beraber çok özel ve başarılı işler yapmayı planlıyorlar.

 6. time-line

  SEO SAYFASI

  Danışmanlık

  Siteniz ile alakalı her türlü işbirliğine dair yeteneklerimiz, bilgilerimiz tam ve hazırız. Siz hayal edin biz reelleştirmenin adımlarını takip edelim.

image

Danışmanlık

Sayfanızla ilgili tüm yapılacakları ve yükleri üstlenerek yol arkadaşınız olmamızı isterseniz bize ulaşabilirsiniz.


image

Logo Tasarım

Bir logo oldukça önemlidir. Sitenize, firmanıza özel logo tasarımı için bize ulaşabilirsiniz.image

Site Hızı Arttırma

Siteniz yavaşsa ziyaretciniz azalır. Site hızı arttırma için bize ulaşabilirsiniz.